Freeform разкрива пълен график на „13 нощи на Хелоуин“

Надяваме се да ви хареса 'Hocus Pocus'!

Freeform пусна графика за годишния си „13 нощи на Хелоуин“, който включва толкова много Фокус-покус . Като, толкова. Всъщност самият празник на Хелоуин ще включва целодневен маратон на семейния приятелски филм, който звезди Bette означава , Сара Джесика Паркър и Кати Наджими като три магьоснически сестри. (Внимавайте за Дъг Джоунс , звезда на Гилермо дел Торо предстоящия филм Формата на водата , кой ще те забие в шевовете в този филм.)

Други акценти включват a Тим Бъртън маратон на 23 октомври с филми като Едуард Ножиците , Тъмни сенки , Сънна кухина , и Кошмарът преди Коледа . Другите предложения включват избрани разфасовки от Сагата здрач и Хари Потър франчайз (разбира се) заедно с любимите на Хелоуин като Семейство Адамс , ПараНорман , и Monsters, Inc. да назовем само няколко. Планирайте съответно!



По-долу е даден списък от нощта на филмите, излъчвани по време на „13 нощи на Хелоуин“:

най -добрите филми на Netflix за гледане незабавно

Изображение чрез TIME

Четвъртък, 19 октомври - Нощ първа

  • 7:30 ч. - „Призрачни приятели“
  • 12:00 ч. - „Сагата на здрача: Зазоряване - втора част“
  • 14:35 ч. - „Имението с духове“ (2003)
  • 16:40 ч. - „Семейство Адамс“ (1991)
  • 18:45 ч. - „Семейни ценности на Адамс“
  • 20:50 ч. - 'Фокус-покус'
  • 12:00 ч. - 'ПараНорман'

Петък, 20 октомври - Втора нощ

  • 7:00 ч. - „Чаракът на магьосника“ (2010)
  • 12:00 ч. - „Имението с духове“ (2003)
  • 14:10 ч. - „Семейство Адамс“ (1991)
  • 16:15 ч. - „Семейни ценности на Адамс“
  • 18:20 ч. - 'Фокус-покус'
  • 20:30 ч. - „Сънливата кухина“ (1999)
  • 12:00 ч. - „Чиракът на магьосника“ (2010)

Събота, 21 октомври - нощ трета

  • 7:00 ч. - „Едуард ножици“
  • 9:30 ч. - „Хари Потър и Даровете на смъртта: Част 2“
  • 12:30 ч. - 'Забавен размер'
  • 14:35 ч. - „Матилда“
  • 16:40 ч. - „Сънливата кухина“ (1999)
  • 19:10 ч. - „Семейство Адамс“ (1991)
  • 21:15 ч. - „Семейни ценности на Адамс“
  • 23:25 ч. - 'Чарли и шоколадовата фабрика''

Изображение чрез Warner Bros.

Неделя, 22 октомври - Нощ четвърта

нов филм за здрача 2019 полунощно слънце
  • 7:00 ч. - „Хари Потър и Даровете на смъртта: Част 2“
  • 10:05 ч. - „Матилда“
  • 12:10 ч. - 'Фокус-покус'
  • 14:20 ч. - 'Чарли и шоколадовата фабрика'
  • 17:00 - „Семейство Адамс“ (1991)
  • 19:05 - „Семейни ценности на Адамс“
  • 21:15 ч. - 'Фокус-покус'
  • 23:25 ч. - „Алиса в страната на чудесата“ (2010)

Понеделник, 23 октомври - Нощ пет

  • 7:30 ч. - „Frankenweenie“ (2012)
  • 11:00 ч. - „Едуард ножици“
  • 13:35 ч. - „Алиса в страната на чудесата“ (2010)
  • 16:10 ч. - „Тъмни сенки“ (2012)
  • 18:50 ч. - „Сънливата кухина“ (1999)
  • 21:20 ч. - 'Кошмарът преди Коледа'
  • 12:00 ч. - „Frankenweenie“ (2012)

T вторник, 24 октомври - Нощ шеста

  • 7:00 ч. - „Едуард ножици“
  • 11:00 ч. - „Забавен размер“
  • 13:00. - „Имението с духове“ (2003)
  • 15:00. - 'Кошмарът преди Коледа'
  • 16:40 ч. - „Семейство Адамс“ (1991)
  • 18:45 ч. - „Семейни ценности на Адамс“
  • 20:50 ч. - 'Фокус-покус'
  • 12:00 ч. - „Teen Witch“

Изображение чрез Дисни

Сряда, 25 октомври - Нощ седма

  • 7:30 ч. - „Teen Witch“
  • 11:30 ч. - „Здрач: Специално издание“ (2008)
  • 14:25 ч. - „Семейство Адамс“ (1991)
  • 16:30 ч. - „Семейни ценности на Адамс“
  • 18:35 ч. - 'Фокус-покус'
  • 20:45 ч. - 'Мъже в черно'
  • 12:00 ч. - „Омагьосан“ (2005)

Четвъртък, 26 октомври - Нощ осми

който е написал тематичната песен за южния парк
  • 7:00 ч. - „R.L. Stine’s Monsterville: Cabinet of Souls ”
  • 11:30 ч. - „Омагьосан“ (2005)
  • 13:30 ч. - „Имението с духове“ (2003)
  • 15:35 ч. - „Сънливата кухина“ (1999)
  • 18:05 ч. - 'Мъже в черно'
  • 20:20 ч. - „Тъмни сенки“ (2012)
  • 12:00 ч. - „Имението с духове“ (2003)

Петък, 27 октомври - Night Nine

  • 7:00 ч. - „Тъмни сенки“ (2012)
  • 12:00 ч. - „Сънливата кухина“ (1999)
  • 14:25 ч. - 'Фокус-покус'
  • 16:35 ч. - 'Мъже в черно'
  • 18:50 ч. - „Семейство Адамс“ (1991)
  • 20:55 ч. - „Семейни ценности на Адамс“
  • 12:00 ч. - „Фокус фокус“

Изображение чрез Disney / Pixar

Събота, 28 октомври - Нощна десет

  • 7:00 ч. - „Призрачни приятели“
  • 9:05 ч. - „R.L. Stine’s Monsterville: Cabinet of Souls ”
  • 11:10 ч. - „Семейство Адамс“ (1991)
  • 13:20 ч. - „Семейни ценности на Адамс“
  • 15:30 ч. - 'Кошмарът преди Коледа'
  • 17:10 - 'Фокус-покус'
  • 19:20 ч. - „Monsters, Inc.“ на Disney-Pixar
  • 21:25 ч. - „Университетът на чудовищата“ на Disney-Pixar
  • 23:55 - „ПараНорман“

Неделя, 29 октомври - Нощ Единадесет

защо nintendo switch е на склад
  • 7:00 ч. - „R.L. Stine’s Monsterville: Cabinet of Souls ”
  • 9:10 ч. - 'ПараНорман'
  • 11:20 ч. - „Кошмарът преди Коледа“
  • 13:00. - „Кука“ (1991)
  • 16:15 ч. - „Историята на играчките на УЖАСА“ на Disney-Pixar
  • 16:45 ч. - 'Фокус-покус'
  • 18:55 ч. - „Monsters, Inc.“ на Disney-Pixar
  • 21:00 ч. - „Университетът на чудовищата“ на Disney-Pixar
  • 23:30 - „Историята на играчките на УЖАСА“ на Disney-Pixar
  • 12:00 ч. - „Frankenweenie“ (2012)

Понеделник, 30 октомври - Нощ дванадесета

  • 7:00 ч. - „Сънливата кухина“ (1999)
  • 11:30 ч. - „Тъмни сенки“ (2012)
  • 14:00 - „Сънливата кухина“ (1999)
  • 16:30 ч. - „Семейство Адамс“ (1991)
  • 18:40 ч. - „Семейни ценности на Адамс“
  • 20:50 ч. - 'Фокус-покус'
  • 12:00 ч. - „Фокус фокус“

Вторник, 31 октомври - нощ тринадесета

  • 7:30 ч. - „Фокус фокус“
  • 12:00 ч. - 'Фокус-покус'
  • 14:15 ч. - 'Фокус-покус'
  • 16:30 ч. - 'Фокус-покус'
  • 18:40 ч. - 'Фокус-покус'
  • 20:50 ч. - 'Фокус-покус'
  • 12:00 ч. - „Фокус фокус“

Изображение чрез Дисни